Книга йде до людей

Дата: 21.09.2020 10:29

19 вересня  2020 молодіжна рада Царичанської селищної ради та Царичанська центральна бібліотека  провели вуличну акцію «Відкрита книга».

Головні принципи акції  «Прочитав сам - порекомендуй іншому»  та «Стань користувачем бібліотеки сьогодні».

Біля альтанки, що знаходиться в центрі Царичанки були  організовані виставки і  викладки літератури різноманітної тематики та для різної вікової категорії. Кожен бажаючий міг отримати відгук про книгу від бібліотечних працівників та активних користувачів бібліотеки,  взяти книгу додому, приємно поспілкуватися та  просто цікаво провести час.

Мешканці  та гості Царичанки із зацікавленням  сприйняли таку творчу ідею залучення до читання.  Деякі записувалися до бібліотеки та брали книги,  інші  із задоволенням  переглядали новинки. І навіть, якщо   не знаходилося книги до вподоби- бібліотека поруч, головне  «апетит» у читача пробуджено.

Царичанської селищної ради