Осінь надихає

У Лисківській філії І- ІІст.пройшов традиційний конкурс виробів з природного матеріалу в якому взяли участь учні 1-9 класів.

Цього року учні показали увесь свій талант та майстерність у створенні надзвичайних виробів з найрізноманітніших природніх матеріалів.Учні молодших класів працювали разом з батьками, а старші  - наполегливо працювали над виробами самі. До роботи учасники виставки поставилися серйозно і вклали багато фантазії, терпіння.

Виставка вийшла дуже гарна, багато цікавих доробок , тому було складно вибрати кращі.

Дякуємо усім учасникам за активність, творчість, любов до прекрасного та до своєї рідної природи! Бажаємо подальшого натхнення, нехай ваша фантазія і творча уява ніколи не закінчуються і дає наснагу   та  бажання творити!

Виконавчий  комітет

Царичанської селищної ради