Річниця визволення Царичанки від нацистських загарбників та Дня партизанської слави.

Сьогодні, 23 вересня 2020 року 77ма річниця визволення Царичанки від нацистських загарбників та 79та річниця Дня партизанської слави.

Щорічно, цей день відзначається, як свято народних месників, які боролися з окупантами в тилу, вносячи свій вагомий внесок у священну справу Перемоги.

Живі квіти до пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої Світової війни,  поклали депутат обласної ради Гошгар Мухтаров, керівництво об’єднаної територіальної громади та району.

У вересневі дні 1943 року, землі нашого району було звільнено від німецько-фашистської окупації.  У старостинських округах громади вшанували пам’ять воїнів-захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

У цей день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя і  процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам. Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо.