Тиждень малих Олімпійських ігор у КЗ «Прядівському ДНЗ «Сонечко» Царичанської селищної ради.

З 21 вересня по 25 вересня у Прядівському ДНЗ «Сонечко» провели  тиждень малих  Олімпійських ігор.

У підготовці спортивного тижня брали участь вихованці та працівники закладу. Протягом тижня вихователь старшої групи Юрченко Юлія Валеріївна проводила з дітками та працівниками закладу різноманітні спортивні розваги та змагання. В перший день відбулось урочисте відкриття Олімпійських ігор, яке супроводжувалось підняттям олімпійського прапору та  внесенням факела, що символізує Олімпійський вогонь. Емоційно та жваво провели час і працівники закладу. Для них  проводилися розваги «Веселі старти», де  кожен проявив свою швидкість, спритність та витривалість.

А в останній день тижня відбулась «Подорож до країни Спорту», де на дітей чекала богиня Олімпія,відбулося нагорождення учасників команд за активну участь в малих Олімпійських іграх.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та  бажання вести здоровий спосіб життя.