Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Спорт – це найкраща інвестиція у здоров’я

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу  для нашої  футбольної команди  «Оріль» розпочався вдало.  Зараз «Оріль» займає перше місце в турнірній таблиці. Останні  командні змагання відбулися в суботу 26 вересня 2020 року в смт.Петриківка, де команда Царичанського району здобула перемогу над футболістами із  ВДН (Верходніпровськ).  

Серед численних  вболівальників із Царичанського району та місцевих жителів  на стадіоні за нашу   команду  під час   матчу  в Петриківці вболівали  Царичанський селищний голова  Сумський Г.В, підприємці  Сумський А.М. та  Моня В.М.

Вітаємо  ФК «Оріль» з гарними результатами та продовжуємо разом  підтримувати наших  футболістів.  Насьогодні,  збірна команда району  утримується  на умовах співфінансування з Царичанського  селищного та Могилівського сільського бюджетів. Крім цього, вагому підтримку надають підприємці-меценати, які з року в рік підтримують улюблену команду, зокрема, Андрій   Сумський, Віталій  Моня, Роман Байбуз, Василь Бровко, Феодосій Шандиба. 

Позитивно, що підтримку   спорту, зокрема футболу,  і виховання здорового покоління бере на себе соціально відповідальний бізнес і ми разом популяризуємо гру , яка є улюбленою для тисяч фанів, яка об ’єднує людей, гуртує громаду, захоплює дітей.

                                                              Виконавчий комітет

                                                              Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин