Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

«Цей дивний світ – бібліотека»

До Всеукраїнського дня бібліотек КЗК «Юр´ївська сільська бібліотека» провела низку заходів. А саме, упродовж дня діяла книжкова виставка – інсталяція під назвою : «Дім мудрості, аптека для душі», на якій були презентовані найцікавіші, найулюбленіші  читачами та найбільш популярні книги нашої бібліотеки. На дитячу категорію читачів чекала цікава виставка з захоплюючими книгами та яскравими журналами, був проведений бібліомікс «Цей дивний світ – бібліотека». Завідуюча бібліотекою Ксензова І.В. підготувала захоплюючу презентацію, під час якої відвідувачі поринули у найдавніші епохи виникнення книги, дізналися про глиняні плитки  стародавнього  Сходу, ознайомилися з  давнім  папірусом  та   бамбуковими дощечками. За чашечкою запашного чаю подорожували онлайн відомими бібліотеками світу, дізналися  про єдину в світі вишиту книгу та почули історію створення нашої  сільської бібліотеки.

         Кожен користувач,  за бажанням, мав змогу зробити фото біля осінньої фотозони, яку створила завідуюча бібліотекою.

         А на маленьких книголюбів очікували різноманітні веселі та пізнавальні конкурси, вікторини та загадки із смачними призами. 

 Свято  бібліотек  пройшло  в  теплій  та  дружній  атмосфері      з гарним і позитивним настроєм.« повернутися до списку новин