День туризму у Царичанському БДЮТі

Дата: 29.09.2020 15:56

27 вересня відзначається День туризму. Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало дуже популярним. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

Ось і педагогічний колектив комунального закладу «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості» вирішив провести міні-туристичні змагання. Адже турист -  це та людина, яка прагне знань і здобуває їх, мандруючи різними куточками нашої планети.

Педагоги закладу позашкільної освіти на подвір’ї БДЮТу «подорожували» за допомогою компасів, в’язали туристичні вузли, навіть випробували на собі зручність спальних мішків. До змагань залучилися і вихованці гуртків. Було весело!

Царичанської селищної ради