До Дня усиновлення в Царичанській громаді

Дата: 30.09.2020 13:53
Кількість переглядів: 1977

В День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні.
            Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
      Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже
вони – наша надія і майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини.   Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття  Ваших родин.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Найщиріші слова поваги Вам, людям, які  відкрили дітям свої серця, розділили з ними свою любов і душевне тепло, дали  щастя мати родину. Ми пишаємося Вами!

Селищний голова Геннадій Сумський та обласний депутат Гошгар Мухтаров  сьогодні відвідали родини батьків - вихователів Царичанської громади .  Вітали квітами, подарунками, словами  вдячності  та побажаннями  міцного здоров’я,  злагоди та  розуміння !

Виконавчий комітет Царичанської

селищної  ради