Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Напередодні професійного свята у Царичанському ліцеї

       

     Урочиста та святкова атмосфера  напередодні Дня  працівників освіти сьогодні була в Царичанському аграрному професійному ліцеї.  Педагогічний колектив закладу з нагоди свята вітали селищний голова Геннадій Сумський , депутат обласної ради Гошгар Мухтаров, голова районної ради Світлана Горбачова,  директор ТОВ «Царичанське племінне господарство»  Володимир Рожко. Серед  вітань від гостей свята , селищний  голова вручив  ліцею сертифікат вартістю 30,0 тис.грн на поповнення матеріально-технічної бази закладу. Як і в минулому році, селищна рада підтримує розвиток профтехосвіти в громаді у відповідності  з затвердженою  Програмою розвитку профтехосвіти на території Царичанської ОТГ на 2019 -2022 роки.

Сьогодні   звучали  слова вдячності  вчителям, які виховують молоде покоління та передають свої знання, відкриваючи йому нові горизонти.
         Педагогічний колектив закладу  на чолі з  керівником  - Шарівською Вірою Павлівною, справжнім  професіоналом своєї справи,  завжди перебуває в центрі суспільного життя, освоює нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізує  проекти, своїм талантом і майстерністю запалює серця вихованців.
            Шановні освітяни, щиро бажаємо Вам нових творчих досягнень, здоров'я та благополуччя!

                                                              Виконавчий комітет Царичанської 

                                                              селищної ради« повернутися до списку новин