Спорт у громаді завжди був на важливому місці.

Дата: 06.10.2020 14:27

3 жовтня  2020 року в Нових Санжарах  відбувся відкритий  турнір першості  по настільному тенісу. В ньому приймали участь спортсмени із Нових Санжар, Кременчука, Руденківки, Світловодська і Царичанки. Нашу збірну представляли від клубу ФСК «МИР» Царичанської громади  Юрій Омелян, Юрій Шкурупій і Юрій Рудас.

Юрій Омелян вийшов у фінал і зайняв 2 місце. Вітаємо Юрія з перемогою .Так тримати!

25 вересня 2020 року в смт Магдалинівка пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004-2005  років народження . У своїй підгрупі наші волейболістки без жодних зусиль здолали свої суперниць із Іларіоново і поступилися місцем волейболісткам із Магдалинівки з рахунком 2:1 та отримали срібну нагороду чемпіонату.

Срібло нашій команді здобували: Юлія Колодяжна, Анна Світенко, Євгенія Сумська, Валерія Ксеніта, Дарина Телевна, Владислава Садова, Кіра Неставальська, Анна Павлушинська, Єлизавета Майко, Валерія Майко.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо подальшої спортивної фортуни.

Царичанської селищної ради