Традиція гідна наслідуванню

У школі є давня традиція випускників – залишати по собі добру згадку.       Подарунок майбутніх випускників  2021 року КЗ «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» став приємним сюрпризом: минулого тижні подвір’я прикрасилося трояндами  на новоствореній клумбі, облаштовувати яку допомагали і самі ж учні 11 класу.

Адміністрація, всі працівники та учні школи щиро вдячні насамперед батькам одинадцятикласників і, звичайно ж, дітям за такий чудовий і неочікуваний подарунок. Бажаємо їм міцного здоров’я, миру, злагоди і достатку. Нехай здійснюються усі мрії і задуми.

КЗ «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ст.»