Готуємося до відкриття оновленого музею.

Дата: 07.10.2020 14:56
Кількість переглядів: 2003

КЗК «Комплексний музей історії» Царичанської селищної ради – це одна із складових «Культурного та ділового центру Царичанської громади».

Заклад отримав нове приміщення, у якому був проведений капітальний ремонт та придбано сучасні меблі для розміщення експонатів, мультимедійне обладнання для проведення семінарів, зустрічей. Також одним із нововведень у роботі сучасного музею є створення інформаційно-ресурсної зони туризму «Путівник Царичанською громадою» для розвитку туристичної індустрії на території громади.

На сьогоднішній день до нового приміщення музею експонати  перевезені, виставкові стелажі розміщені згідно певних історичних періодів.

Зараз проводяться роботи по створенню експозицій та декоруванню приміщення закладу, встановленню мультимедійного обладнання.

Царичанської селищної ради