Ремонтується дорога

Завдяки скоординованим діям селищної ради , СФГ «Дніпро»  (голова – Лабагур В.О),  СФГ «Сяйво» (заступник директора -Мухтаров Г.А.) триває  ямковий ремонт  автодороги в напрямку  Царичанка- Бабайківка   (центральна частина с. Івано-Яризівка протяжністю 450 м). Дана ділянка дійсно аварійна  та потребувала  ремонту, великі незручності для місцевих жителів та всіх, хто прямує автодорогою у напрямку  Бабайківки, Михайлівки. Численні  звернення жителів громади не залишились без уваги. Кошти селищного бюджету обмежені, тому  спільними зусиллями    організовано ремонт даного участку.  Працює  техніка  та працівники, надані  фермерськими господарствами, а також робітники КП «Господарник»  Царичанської селищної ради, вже маємо гарні результати.

Царичанської селищної ради