Співпрацюємо для спільної мети

Дата: 09.10.2020 15:37

09 жовтня 2020 року керівники об’єднаних громад району зустрілись для спільного вирішення питань фінансування Царичанської центральної лікарні та Царичанського ЦПМСД.

Проблеми і виклики сьогодення спільні, особливо  в умовах поширення COVID-19, тому рішення і дії мають бути узгодженими і максимально  ефективними. За результатами зустрічі прийнято рішення про прискорення передачі громадами належних коштів  із сільських бюджетів на спільне утримання закладів охорони здоров’я Царичанської громади,   а також,  враховуючи  обмеженість фінансових ресурсів бюджетів,   опрацювати  на своїх   територіях  питання  та організувати  роботу з представниками бізнесу щодо надання ними  допомоги для  вирішення нагальних потреб медзакладів.

Депутат обласної ради  Гошгар Мухтаров, який був присутній на зустрічі, теж висловив бажання долучитися до фінансової підтримки  закладів для придбання медичних засобів.

Царичанської селищної ради