Підсумки юнацького футбольного сезону 2019-2020 рр.

Дата: 12.10.2020 14:04

Закінчився футбольний сезон 2019-2020 рр. для юних вихованців Царичанської ДЮСШ. Він був як ніколи складний та довгий. За планом змагання повинні були закінчитися навесні 2020 р., але згідно вимог карантинних обмежень ігри було продовжено до вересня.

У змаганнях на першість області взяли участь три наших команди: 2006- 2007, 2009 та 2010-2011 р.н.

Гравці наймолодшого віку стали учасниками футбольного Фестивалю чемпіонів серед своїх однолітків. Протягом змагального періоду вони грали на футбольних полях смт. Петриківка та м. Дніпро. За цей час проведено більше 20 матчів з командами м. Дніпро, м. Синельниково, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Кам'янське та смт. Петриківка. Слід відзначити, що в змаганнях серед команд молодших груп результати ігор не враховувалися, турнірна таблиця не складалася. По закінченні сезону гравців всіх, без винятку, команд було нагороджено пам’ятними медалями та грамотами. До складу нагороджених ввійшли учні Царичанської ДЮСШ 2009 р.н.: Байбуз Олег, Бокатий Данило, Галстян Арсен, Здор Антон, Кащенко Вадим, Коротя Даніл, Кузьменко Максим, Леоненко Данило, Мисник Євген, Недогарок Даніл. Остапенко Артем, Рашевський Ярослав, Рябека Владислав, Самокиша Максим, Сахно Віталій, Смик Станіслав, Чередніченко Микола; 2010-2011 р.н.: Калистий Данїїл, Ковтун Олександр, Котенко Дмитро, Котовський Тимур, Ксеніта Михайло, Маслак Максим, Мельник Максим, Моргун Ярослав, Невтриніс Тимур, Неішкаша Ігор, Неклеса Максим, Продан Альберт, Рябека Владислав, Суботній Максим, Тилик Гліб, Тищенко Євген, Цівенков-Орел Михайло, Чорний Микола, Шитько Станіслав, Явтушенко Валерій.

Футбольна команда старшої вікової групи 2006-2007 р.н. взяла участь у чемпіонаті області у групі U-14 за участю восьми команд. Ігри проходили у два кола на власному та чужому полях. Складність ситуації полягала в тому, що за відсутності власного ігрового поля команді доводилося домашні матчі проводити на новому стадіоні смт. Петриківка. Протягом цих змагань юнаки взяли участь у 14 зустрічах, де одержали вісім перемог, чотири поразки та дві нічиї. Це дало можливість команді зайняти почесне третє місце, поступившись лише переможцям, команді «Космос-Гірняк» м. Павлоград, та срібним призерам, команді СКМД м. Дніпро. Команду Царичанської ДЮСШ було нагороджено дипломом та кубком за III місце, а гравці отримали бронзові медалі.

Склад команди, бронзового призера чемпіонату області сезону 2019-2020 рр.: Бережний Богдан, Головченко Анатолій, Дубовик Олександр, Демченко Дмитро, Житний Денис, Камалітдінов Максим, Кузьменко Дмитро, Лавріненко Олександр, Літвішков Ярослав, Лупій Дмитро, Мартинець Сергій, Мацола Владислав, Мітлицький Станіслав, Нетеса Альберт, Нетеса Арсен, Свистун Максим, Урядніков Сергій, Цегельник Роман, Черкасов Ярослав, Шаульський Руслан.

У наступному футбольному сезоні 2020-2021 рр. прийматимуть участь три команди Царичанської ДЮСШ: 2010, 2011 та 2005-2006 р.н.

Дирекція Царичанської ДЮСШ, тренер команд Романов М.І. висловлюють подяку виконкому Царичанської селищної ради та особисто Сумському Г.В., депутату обласної ради Мухтарову Г.А., приватному підприємцю Гаражі І.В., батькам гравців за матеріальну та моральну підтримку. Сподіваємося на подальшу співпрацю у справі фізичного розвитку та виховання молодого покоління Приорілля.

Підсумкова турнірна таблиця змагань команд 2006-2007 р.н.

Команди

Ігри

Перемога

Нічия

Поразка

Різниця

м'ячів

Очки

Космос-Гірняк (Павлоград)

СКМД (Дніпро)

ДЮСШ (Царичанка)

ДЮСШ -2 (Новомосковськ)

ДЮСШ-7 Океан (Дніпро)

Космос-Шахтар (Павлоград)

Зоря (Петропавлівка)

ДЮСШ (Покров)

За інформацією директора Царичанської ДЮСШ Тимошенка В.М.