Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Святкові вітання Царичанському об’єднаному районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки

14 жовтня  вписане у календар української історії, як День захисника України,  День Українського козацтва  та свято  Покрови Пресвятої Богородиці! Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України.

        Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.  

            Царичанський селищний голова Сумський Г.В. та депутат обласної ради Г.А.Мухтаров звернулися із вітальними словами до призовників  та вручили сертифікати на грошову підтримку. Вони побажали українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу,   незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України! 

          Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом! « повернутися до списку новин