Проблемні місцеві дороги - ремонтуємо разом
Відремонтовано частину під’їзної дороги та прибудинкової території на території Царичанської центральної лікарні. Дана територія була у незадовільному стані, великі незручності для водіїв, особливо для автомобілів швидкої допомоги та спецтранспорту. Виконавчим комітетом селищної ради у співпраці з ФГ «Сяйво» (заступник директора Г. Мухтаров) забезпечено виконання робіт щодо усунення аварійності на деяких ділянках, улаштовано нові під’їзди до відділення швидкої допомоги.
Робота щодо ремонту аварійних ділянок місцевих доріг на території Царичанської громади продовжується. Вкотре запрошуємо до співпраці усіх небайдужих , хто не словом, а ділом переймається проблемами громади.
Виконавчий комітет
Царичанської селищної ради