Козацькому роду нема переводу

14 жовтня наша країна відзначала загальнодержавне свято День Захисника Вітчизни, що символічно співпадає з релігійно-духовним святом Покрови Пресвятої Богородиці- покровительки українського козацтва. З нагоди свята в КЗ «Преображенський ДНЗ «Малятко» Царичанської селищної ради   проводилася розвага "Козацькому роду нема переводу". Захід відбувся з метою розширення знань дітей про життя козаків , їхній побут , традиції, розваги .

Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські та жартівливі танці , приймали участь у конкурсах та естафетах.

Минуло свято , але ми впевненні , що ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.