Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Царичанська центральна лікарня знову отримала благодійну допомогу

Приємно відзначити, що серед нас є небайдужі люди, які мають можливість та не залишаються осторонь соціально значущих питань на території Царичанської громади, зокрема до проблем медичних закладів.

 Так, сьогодні меценат із с. Турово Ігор Хижняк та кандидат  в депутати Царичанської селищної ради від Дніпропетровської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність» Володимир Рожко  вкотре долучилися до благодійності і передали для лікарні допомогу. Цього разу відбулась поставка м’якого  інвентарю для створення належних побутових умов пацієнтам.  Лікарня отримала партію постільно ї білизни, рушників, ковдр та матраців, в тому числі дитячих та протипролежневих, якими буде оновлена матеріально- технічна  база закладу.

       Директор КП «Царичанська центральна лікарня» Царичанської селищної ради Світлана Погоріла з колегами  та   заступник  Царичанського селищного голови Журавель М.В. приймали допомогу і щиро дякували за підтримку, розуміння значимості  медичної галузі, особливо в період пандемії.

     Велика вдячність та повага мешканцям громади, що не залишаються осторонь проблем і допомагають відновити якісний рівень місцевої лікарні.

 

                                                 Виконавчий комітет

                                                 Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин