Завершуємо розпочаті справи

Як ми вже повідомляли  раніше,  скоординованими діями  селищної ради ( селищний  голова  - Геннадій Сумський ), СФГ «Сяйво» (заступник директора – Гошгар Мухтаров)   та ТОВ «Преображенка»  (директор –  Андрій Сумський ) організовано ремонт місцевої автодороги загальною  протяжністю близько 12 км від  с. Івано-Яризівка у напрямку с. Преображенка.   Сьогодні завершено  ямковий ремонт    на черговій  ділянці автодороги  протяжністю близько 6 км   у напрямку  с. Преображенка та в центрі села.

Велика вдячність активним жителям с. Преображенка та працівникам СФГ «Сяйво», ТОВ «Преображенка», КП «Господарник»  Царичанської селищної ради за виконану роботу –  Чернову Григорію,  Горватець Ігору, Байдаку Олександру та Байдаку Андрію, Ковтуну Івану, Пашкову Миколі, Перекопському Олександру, Новодон Андрію, Доманецькому Денису, Кузьміченко Олександру, Пучканю Олексію, Нетесі Юрію, Лусканю Олександру.

Подібна  співпраця є прикладом ефективної  взаємодії та має позитивний соціальний ефект.   Тому, спільно працюємо на  результат   -  комфортне пересування  дорогами громади .

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради