Час осінніх канікул — прекрасна пора

Дата: 30.10.2020 16:08

Всі діти люблять канікули, й зовсім не тому, що в цей період не потрібно ходити до школи, поспішати на заняття та робити домашнє завдання. Просто в цей час можна отримувати задоволення від усього, що відбувається навколо. Багато чого можна зробити за час канікул: і почитати, і погуляти, і зустрітися з друзями, і спортом позайматися, і подивитися хороший, добрий фільм, і допомогти батькам.

А от вихованці комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» проводять своє дозвілля в своїх улюблених гуртках. Так, юні фотоаматори творчого об’єднання «Світ через об’єктив» (керівник Бондаренко М.В.) навчилися бачити та творити композицію в кадрі. І не лише створену природою, а й ту, яку виготовили власноруч. ЇЇ вони приурочили до  осіннього свята Хеллоуін.

Гуртківці «Студії сучасного дизайну» ( керівник Крупко М.Б.) на заняттях щоденно творили красу - квіти з тканини, готувалися до участі у обласному конкурсі «Країна чарівних книжок». Виготовлена ними книга уже готова до конкурсу.

Виготовляти топографічні знаки з напрямку вивчення топографічної карти та оволодіти навичками спортивного орієнтування на канікулах навчив своїх дітей керівник туристсько-краєзнавчого гуртка Гладуш В.В.

Школярі, які відвідують гуртки, говорять, що їм шкода, бо час швидкоплинний і вони не встигли в повній мірі насолодитися канікулами. Але з нетерпінням повертаються за свої шкільні парти і чекають зимових канікул.