Опалювальний сезон 2020-2021 в закладах громади

Важливим питанням щодо сталого функціонування  комунальних закладів та установ  в осінньо-зимовий період є належна підготовка. Дана робота проводиться  одразу  після завершення попереднього опалювального сезону.  У відповідності з розпорядженням голови виконавчого комітету «Про підготовку об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року»  здійснена відповідна  підготовча робота та необхідні заходи для вчасного початку опалювального сезону.

Керівниками комунальних закладів громади проведені необхідні підготовчі, ремонтно-будівельні роботи у підпорядкованих їм установах,  зокрема, з повірки сигналізаторів та лічильників газу, коректорів; здійснено ревізії топкових, опалювальних систем, виконана їх профілактика; виконана наладка газової автоматики котлів; чистка димоходів та вентиляційних каналів.

На сьогоднішній день завершені  підготовчі роботи на об'єктах, проведене комісійне обстеження стану готовності усіх закладів  до їх  роботи в осінньо-зимовий період з отриманням відповідних висновків на кожну установу .

На даний час опалюються усі дитячі навчальні заклади Царичанської ОТГ, заклади первинної та вторинної медичної допомоги – Царичанська ЦРЛ  Царичанський ЦПМСД, ФАПи  та  амбулаторії в  старостинських округах громади.

Опалювальний період також розпочато  в 5 –ти із 6-ти  загальноосвітніх шкіл  громади. Наразі, КП «Факел» Царичанської районної ради   проводить  роботу щодо усунення несправності котельного обладнання в Прядівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, які будуть завершені в найкоротший термін.  Учні цієї школи тимчасово  з 04 листопада переходять  на дистанційну форму навчання.

Царичанської селищної ради