Приклад для наслідування

Ще в вересні місяці цього року представниками виконавчого комітету в супроводі поліцейських громади було проведено черговий рейд з роз’яснювальними роботами що до правил благоустрою на території Царичанської селищної ради, затверджених рішенням сесії від 15 березня 2017 року № 446-21/VII. Йшлося саме про забезпечення чистоти земельних ділянок, які знаходяться у власності або користуванні, встановлення смітників, а також прилеглих територій, закріплених згідно з договором.

Дуже приємно бачити, що такі заходи не проходять дарма. Дякуємо всім підприємцям, які облаштували прилеглі території урнами для сміття та не забувають про їх прибирання. Це один з кроків для того, щоб зробити Царичанську об’єднану територіальну громаду чистішою та комфортнішою для всіх її мешканців.

А також інформуємо про те що КП «Господарник» щодня стоїть на варті чистоти громади, займаючись збиранням та вивезенням сміття з закріплених за ним ділянок.

Царичанської селищної ради