Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Царичанський РС ГУ ДСНС інформує

Зменшення вірусних захворювань та недопущення їх поширення - саме на цьому зараз акцентують увагу керівництво країни та органи місцевого самоврядування.

Відомо, що одним з найдієвіших способів боротьби з поширенням коронавірусної інфекції є самоізоляція. Проте навіть в умовах карантину кожного дня на вулицях населених пунктів перебуває досить велика кількість людей. Тому кожного дня рятувальники Дніпропетровщини курсують вулицями Царичанського району, де розташовані найбільші продуктові магазини, аптеки, банківські та поштові відділення використовуючи гучномовці, встановлені на пожежній техніці, інформують населення щодо необхідності дотримання карантинних та противірусних заходів.

Царичанським РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проводеться інформування по району щодо попередження інфікування COVID-19. Фахівці ДСНС акцентують увагу на правила поводження у громадських місцях, а саме:

  • дотримання дистанції,
  • носіння захисної маски,
  • користуванням антисептиком
  • по можливості уникання великих скупчень людей.

Шановні громадяни! Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає кожного суворо дотримуватися карантинних та противірусних заходів.

Царичанський РС ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській області« повернутися до списку новин