Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Бібліотека в умовах карантину

     Карантин змінює наше життя. Але це  не тільки час для самоізоляції, але і чудова нагода вчитися та розвиватися.  Замість того, щоб піддаватися паніці, рекомендуємо  отримати від вимушеного перебування вдома тільки користь та позитив.  І в цьому вам допоможе  Царичанська центральна бібліотека, яка залишається на постійному зв’язку зі своїми користувачами і продовжує культурну та інформаційну  діяльність в режимі онлайн. На сторінках Фейсбуку Biblioteka Tsarichanka та Дитячий бібліосвіт Царичанки ви зможете  дізнатись про цікаві факти та події зі світу культури через віртуальні виставки та інформаційні дайджести, отримувати корисну  та пізнавальну інформацію  на різну тематику, зможете  зазирнути у магічний світ життя письменників-сучасників, взяти участь в онлайн-челенжі « Я читаю! Я рекомендую!» та інших цікавих проектах, які плануються реалізуватися в бібліотеці.

      За відсутності часу у батьків почитати  дитині  казку,  бібліотека теж прийде на допомогу. Зайдіть лише на сторінку Дитячий бібліосвіт Царичанки  і  аудіосалон «Казкове джерельце»  відкриє для малюків чарівний світ казкових героїв.

        Будьте завжди з нами. А ми зробимо все можливе, щоб це було і корисно, і цікаво, і доступно.« повернутися до списку новин