Увага!!! Інформуємо!!!

Дата: 11.11.2020 17:07

Царичанська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості
переходить на дистанційне обслуговування клієнтів з 10.11.2020 року  у зв’язку із погіршенням  епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка склалася на території Дніпропетровської області, та керуючись протоколами позачергового засідання Царичанської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 08.11.2020 №39, та згідно з наказом Дніпропетровського обласного центру зайнятості від 9 листопада 2020 року №12-а.
Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, мають змогу подати документи через портал державних послуг «Дія» (https://is.gd/Pe3Nk2), за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Як саме  Більш детально за посиланням  https://is.gd/cLk83H.
Всі консультації  , пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаватимуться засобами дистанційної комунікації:
 контакти
Царичанська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості
 0(5690)3-13-72 (для населення), 0(5690)3-17-75 (для роботодавців), електронна  адреса: cz420@dnpocz.gov.ua;
Про подальші зміни буде повідомлено додатково.
Дякуємо за розуміння   Бережіть себе та оточуючих!