Коли сміється дитина - усміхається і небо

20 листопада відзначають Всесвітній день дітей. У цей день було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини. З цієї нагоди вчителі і учні КЗ «Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.»  приєдналися  до ініціативи ЮНІСЕФ: «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку людства.

19 листопада учні 1-11 класів стали активними учасниками годин спілкування «Знаю права і змінюю світ» за матеріалами від ЮНІСЕФ на платформі EdEra. Вчителі взяли участь в анкетуванні, а учні - у розіграші сувенірів. Педагоги отримають сертифікати від Дитячого фонду ООН.

Основна мета ЮНІСЕФ в Україні — допомогти уряду, щоб кожна дитина розвивалася, навчалася, була захищена від лиха, мала рівні можливості та жила у чистому середовищі. Давайте і ми, всі разом і кожен окремо, піклуватися про наших дітей, дарувати їм турботу та любов і вони подарують нам усмішку. А коли сміється дитина - усміхається і небо.