Завершено роботи з благоустрою території медичних закладів

Дата: 20.11.2020 09:37

Днями завершились роботи з благоустрою території  КП « Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КП «Царичанська центральна лікарня» ЦСР .

Улаштовано асфальтне покриття біля центрального входу, реєстратури, відділення швидкої допомоги, а також  відремонтовано  ділянки дороги на під’їздах до закладів. Як повідомлялось раніше, дану роботу організовано виконавчим комітетом   селищної ради  спільно з депутатом обласної ради Гошгаром Мухтаровим. Крім цього, за сприяння голови  Царичанської РДА Людмили  Саліженко було здійснено виконання робіт по улаштуванню місця для автостоянки транспорту  на території закладу.

Завдяки проведеним роботам  суттєво змінився  вигляд  прилеглої території, крім цього, це покращені умови як для персоналу так і пацієнтів. Будемо й  надалі  спільно вирішувати проблеми  медичної галузі, -  а це і ремонти відділень, і закупівля нового обладнання, і залучення  кадрів.

Царичанської селищної ради