Черговий етап: передпроектні консультації по реконструкції стадіону Діброва

Дата: 20.11.2020 13:38

18 листопада 2020 в смт.Царичанка  представники  проектної організації   ТОВ «СІМ ПРОЕКТ» (м.Дніпро) обговорили зміни до проектних рішень  по реконструкції стадіону Діброва.

Безпосередньо на  стадіоні проектанти зустрілись  з селищним головою Геннадієм Сумським,  директором ДЮСШ  Володимиром Тимошенком та тренером  Миколою Романовим, а також з представниками  енергопостачальної компанії та ВОЖКГ.   В ході чергових передпроектних консультацій на об’єкті узгоджено питання по підведенню комунікацій – водо- та електропостачання.   Уточнено проектне рішення щодо підпірної стінки, щодо   стоянки для  автомобілів , враховано  необхідні  вимоги для відвідування об’єктів спортивної інфраструктури  людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Крім цього, представники ТОВ «СІМ ПРОЕКТ»  здійснили огляд стану робіт та  дотримання проектних рішень   на центральній площі смт.Царичанка, як  проектна організація, що здійснює авторський нагляд за цим об’єктом.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради