Будьте обачні та бережіть своє здоров'я!

За інформацією ВСП «Царичанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» за останні  14 діб на території району зареєстровано 158 нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Захворюваність реєструється переважно серед дорослого населення працездатного віку.

Зважаючи на те, що на території Царичанського району відзначається  погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19, звертаємося до Вас, шановні громадяни, із проханням:

максимально обмежити відвідування громадських місць із значним скупченням людей;

• максимально обмежити використання громадського транспорту;
  • максимально обмежити поїздки на території із високим рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію;
  • максимально обмежити контакти із громадянами, які мають симптоми респіраторних захворювань;
  • дотримуватися правил особистої гігієни (мити руки з милом), використовувати антисептики у разі відсутності умов для миття рук;
  • використовувати маски для захисту органів дихання (одноразові, багаторазового використання) не більше 3 годин для одного виробу;
  • не відвідувати без нагальної на те потреби лікувально-профілактичні заклади, автостанції, установи, організації, магазини.
  • у разі появи симптомів захворювання, одразу інформувати свого сімейного лікаря в телефонному режимі та дотримуватися отриманих рекомендацій.

Не забуваймо, що карантин продовжує діяти, його умов потрібно дотримуватись, аби всі й надалі залишалися здоровими.

Царичанської селищної ради