Подаруємо долоньки щастя

Ми всі разом. А разом-це про Любов. Ми не можемо її навчити. Та можемо перш за все – не боятися любити та робити добрі справи.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день для кожного з нас є нагадуванням про обов’язок виявляти турботу і милосердя до тих, хто потребує допомоги і підтримки. Учні  Царичанського інклюзивного-ресурсного центру долучилися до відзначення цієї дати, подарувавши долоньки щастя, тепла та  підтримки для всіх людей з обмеженими можливостями та подарунки, виготовлені своїми руками в майстер-класах інклюзивно-ресурсного центру.

3 грудня – це день, коли варто задуматись усім нам над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, посилити увагу до захисту їх гідності, проявити любов і підтримку.

Всі фото опубліковано з дозволу батьків.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради