Привітання до Дня Збройних сил України

Дата: 04.12.2020 11:38

З нагоди Дня Збройних сил України від щирого серця з професійним святом   вітаємо особовий склад   Царичанського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія для більшості з вас – це справа всього життя.

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов’язку, гідно та віддано служите українському народові.  Ми висловлюємо вдячність  усім, хто удень і вночі  охороняє спокій мирних громадян.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість  та  мужність допомагають Вам здолати усі випробування!

З повагою, селищний голова                                                            Г. Сумськиий

Виконавчий комітет та депутатський корпус Царичанської селищної ради