З Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати місцевих рад, працівники  органів

місцевого самоврядування !

Прийміть щирі і сердечні  вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування  цього важливого інституту місцевої демократії!

Дійсно, це свято людей, яких обирає суспільство: людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Сьогодні депутати усіх рівнів, сільські та селищні голови, старости знаходяться на передовій розвитку й утвердження  основ народовладдя.

Бо саме важелі місцевого самоврядування дозволяють людям відчувати себе  повноправними  господарями  на своїй території, у своїй державі.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

Зі святом !

З повагою

Селищний голова                                                                  Геннадій Сумський