Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

На засіданні Виконавчого комітету селищної ради 11 грудня 2020 року

 Виконавчий  комітет, затверджений  у новому складі сесією Царичанської селищної ради 8 скликання, провів засідання 11 грудня 2020 року.

На засіданні розглянуто зміни до селищного бюджету  в зв’язку з надходженням  субвенції  від Китайгородської сільської ради  в сумі 176,0 тис.грн та Могилівської сільської ради в сумі 35,7 тис.грн  на  спільне утримання  медичних закладів, КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (НСП)» , придбання медобладнання, відшкодування вартості інсулінів. Крім цього, здійснено перерозподіл бюджетних коштів в межах затверджених асигнувань між кодами економічної та програмної класифікації з метою забезпечення належного  фінансування закладів та установ  громади до кінця поточного року, недопущення заборгованості  із заробітної плати, отриманих  товарів, робіт та послуг.

Рішенням виконкому  затверджено конкурсну документацію та  згідно чинного законодавства оголошено конкурс на надання житлово- комунальних послуг з вивезення побутових відходів  та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в смт. Царичанка.

Крім цього, затверджено протокол житлової комісії  селищної ради, прийнято рішення про надання дозволу на проживання в соціальному житлі громади, надано  матеріальну допомогу 14 особам та дозволи на збирання хмизу 18 особам, розглянуто заяви про уточнення та присвоєння адресних номерів земельних ділянок, вирішено питання по зверненнях  громадян щодо розширення мережі  вуличного освітлення із  підключенням вуличних  ліхтарів  до власних лічильників.

                                                                  Виконавчий комітет

                                                                  Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин