Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Шановні жителі Царичанської громади!

На даний час в громаді активно іде процес формування показників селищного бюджету на 2021 рік. Розпорядники бюджетних коштів та керівники установ надають бюджетні запити щодо видатків на утримання закладів та визначають пріоритети розвитку кожної галузі у наступному році.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради пропонує кожному жителю нашої громади долучитися до місцевої бюджетної політики та надати свої пропозиції до програми соціально - економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради та селищного бюджету на 2021 рік. Для цього достатньо лише заповнити форму пропозицій до проекту бюджету на 2021 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути досить широкий. Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Пропозиції до бюджету Царичанської селищної ради  на 2021 рік можна направити до 18 грудня 2020 року на електронну пошту Царичанської селищної ради tsarpossovet@gmail.com або ж надати особисто за адресою: смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської дивізії,10. Також можна передати заповнені форми через працівників Бабайківського, Прядівського, Юр’ївського та Михайлівського старостинських округів.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті профільною комісією, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Також на офіційному сайті громади  можна ознайомитися з показниками селищного бюджету на 2020 рік за посиланням:

https://tsarichanka-gromada.gov.ua/bjudzhet-2020-1572258999/

Бланк пропозиції до проекту бюджету 2021« повернутися до списку новин