Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

До Міжнародного дня з прав людини

    З нагоди Міжнародного дня прав людини учні Лисківській філії взяли участь в акції «Знай свої права та обов’язки».

    Була проведена рольова гра з учнями 3-4 класів «Ми – діти світу! Ми маємо свої права!» на основі «Конвенції про права дитини», метою якої було ознайомити учнів із конвенцією про права дитини, виховувати в них повагу до прав та основних обов’язків людини та громадянина. Учні розіграли декілька ситуацій, які могли б статися з кожним, та шляхи їх подолання.

   Для учнів 6-7 класів  був показ відеопрезентації «Права та обов’язки». Діти зрозуміли, що потрібно не тільки знати свої права, а й поважати права інших людей, а також не забувати про свої обов’язки.

  З учнями 5 класу проведений усний журнал  «Правова абетка». Метою заходу було ознайомлення дітей із державними та міжнародними 

документами, в яких записані права та обов’язки дітей (Статут школи, Декларація ООН про права дитини, Конвенція ООН про права дитини). Діти закріпили знання в ігровій формі про свої права та обов’язки, створивши «квітку прав дитини».

   У 8-9 класах проведена виховна година на тему: «Права та обов’язки учнів». У ході бесіди, у якій були охоплені найголовніші моменти теми, школярі проявили хороші знання і зацікавленість. Дітям були роздані пам’ятки, які будуть нагадувати їм про повагу і дотримання основних правил людяності.

   У шкільній бібліотеці організована виставка  літератури на тему « Кожна дитина – має право». Де діти з цікавістю можуть переглянути свої права.« повернутися до списку новин