Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства"

Дата: 14.12.2020 20:37

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

З метою привернення уваги до актуальної для українського суспільства проблеми – подолання насильства в сім?ї в  КЗ «Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулися просвітницько-профілактичні заходи. Було організовано і проведено анонімне анкетування щодо проявів насильства в учнівському середовищі та їх родинах, інформаційно-просвітницькі бесіди, виховні години, тренінги «Ні! Насильству в сім?ї», «Мої права», «Найголовніша цінність у житті - здоров?я». Виставка сімейних  малюнків «Сім?я без насильства – щаслива сім?я» привернула увагу розмаїттям не тільки кольорів, а й «щасливими посмішками» родин. Фотовиставка класного колективу «Ми – проти насильства» узагальнила знання учасників освітнього процесу  з  правової освіти. Класні керівники 5-9 класів переглянули онлайн-конференцію щодо проведення уроку «Особиста цінність та безпека» , який допоможе дітям усвідомити цінність життя та правила його захисту, зокрема у ситуаціях спілкування з іншими людьми.