Увага оголошення! Конкурс на надання житлово-комунальних послуг на території смт Царичанка з вивезення побутових відходів; утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Дата: 16.12.2020 08:15

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради (рішення від 11.12.2020 р. № 152) оголошує конкурс на надання житлово-комунальних послуг на території смт Царичанка з вивезення побутових відходів; утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, буд. 10, до 20.01.2021 р. до 13.00. Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 20.01.2021 о 14.00 за адресою: смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, буд. 10, у Залі засідань (2-й поверх).

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за тел.(05690)3 -18 -27. або на веб-сайті https://tsarichanka-gromada.gov.ua у розділі "Оголошення".

Конкурсна документація ТПВ 2020.doc

Конкурсна документація утримання територій 2020.doc