Організація роботи закладів освіти Царичанської селищної ради у період 08-24 січня 2021 року
У зв’язку із запровадженням з 08 січня по 24 січня 2021 року додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів та території країни, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, заклади освіти Царичанської селищної ради будуть працювати у зазначений період за наступним режимом:
заклади загальної середньої освіти з 11 січня по 22 січня дистанційно здійснюють навчання, учні школи не відвідують, а в цей період навчаються дистанційно вдома;
заклади дошкільної освіти працюють за звичайним режимом з дотриманням протиепідемічних вимог, здійснюють прийом вихованців - дошкільники відвідують заклади освіти. Канікули у закладах загальної середньої освіти Царичанської громади розпочнуться 30 грудня 2020 року та триватимуть до 10 січня 2021 року.
Усім учасникам навчально-виховного процесу закладів освіти рекомендуємо дотримуватися протиепідемічних вимог, турбуватися про своє здоров’я, своєчасно звертатися до лікаря при перших ознаках захворювання.
Відділ освіти виконкому
Царичанської селищної ради