Царичанський ІРЦ дарує святковий новорічний настрій і теплі спогади!

Дата: 17.12.2020 17:29
Кількість переглядів: 1925

І хоч за вікном   природа  не радує зимовими пейзажами , і карантинні заходи не дають змоги зібратися разом, але це не заважає нам  створювати святковий новорічний настрій! Новий рік завжди супроводжується радісною атмосферою, гарними фотографіями, враженнями і теплими спогадами.  Все це створила одна красива фотозона, яку обладнали педагогічні працівники Царичанського інклюзивно-ресурсного центру  для своїх маленьких відвідувачів до Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.. Вона занурила дітей і дорослих в абсолютно новий казковий світ, народила новий політ фантазій і подарувала справжній вибух емоцій і вражень!

Фотозона стала родзинкою та центром тяжіння працівників установи, гостей та, звичайно, самої малечі. Адже тут панує справжня домашня і в той же час казкова атмосфера: і новорічна ялинка переливається своїми вогниками, і камін з дровами, і крісло-качалка з теплим пледом, і казковий олень сяє чарівними блискітками, і справжні Дід Мороз та Снігуронька…

А допомагали прикрашати ялинку діти інклюзивно-ресурсного центру, які в майстер–класах своїми руками виготовили  новорічні іграшки, вклавши частинку тепла і святкового настрою в кожну ялинкову прикрасу.

Затишна фотозона з домашньою атмосферою чекає на всіх бажаючих зробити новорічні фотографії та зануритись в атмосферу свята та краси!

Всі фото  опубліковано з дозволу батьків.