21 ГРУДНЯ 2020 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 30 РОКІВ ІЗ ДНЯ СТВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

21 грудня - це професійне свято людей, на яких покладена важлива місія - місія надання соціальної гарантії громадянам.

Соціальний захист від безробіття є основною складовою цієї сфери. І саме ваш професіоналізм, відданість вашим обов’язкам, кропітка праця та інноваційність в підході до своїх обов’язків - є запорукою повернення наших співвітчизників в ряди працевлоштованих, що в свою чергу є успіхом громади в цілому.

Шановні колеги, з нагоди Вашого професійного свята виконавчий комітет Царичанської селищної ради висловлює вдячність за ваш ентузіазм, працелюбивість і професійні якості кожного працівника зокрема. Дякуємо за тісну співпрацю, якісно налагоджену роботу з органами місцевого самоврядування та за принциповість у прийнятті рішень.  Бажаємо, щоб цей день сповнювали тільки приємні емоції та сюрпризи. Щоб в майбутньому перед кожним з Вас відкривалися нові перспективи та професійні можливості.  В свою чергу, в час пандемії, бажаємо міцного здоров’я Вам, Вашим сімя’м та близьким, родинного затишку та тепла!

Зі святом!

Царичанської селищної ради