За результатами чергової сесії : основний фінансовий документ громади на 2021 затверджено.

Дата: 24.12.2020 15:36

23 грудня 2020 року відбулась чергова сесія Царичанської селищної ради. Основними питанням цієї сесії стало затвердження селищного бюджету  та програми соціально-економічного та культурного  розвитку Царичанської селищної ради  на  2021 рік.

Мережа установ та закладів Царичанської громади збережена та  з  01 січня 2021 року буде продовжено фінансування за рахунок коштів селищного бюджету, трансфертів з державного, обласного бюджету, а також коштів  з бюджетів Ляшківської, Китайгородської, Могилівської   громад на спільне утримання закладів охорони здоров’я, соціального захисту, музичної школи. Депутатами затверджено  чотири місцеві цільові програми у галузі інформатизації, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, створення матеріального резерву щодо усунення надзвичайних ситуацій.

В черзі денній  також були розглянуті кадрові питання комунальних закладів, апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Царичанської селищної ради на 2021 рік. Затверджено фінансовий план  КЗ «Царичанська районна лікарня», КНП «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КП «Господарник» на 2021 рік.

Також рішенням сесії розширено  Перелік адміністративних послуг  , які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Царичанської селищної ради, зокрема щодо надання  довідок, необхідних при здійсненні нотаріальних дій.

Немало важливими питаннями, які підтримали депутати були питання про оптимізацію  закладу  Царичанська центральна бібліотека та створення  на її базі публічної бібліотеки з наданням розширеного спектру бібліотечних,інформаційних послуг населенню, а також  питання  про припинення КП «Царичанська друкарня» шляхом ліквідації в зв’язку з планованою збитковістю підприємства.

До черги денної також були внесені та розглянуті питання щодо управління та оренди комунального майна та розглянуті деякі земельні питанння.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради