Новорічні дива.

Дата: 24.12.2020 16:10

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів».  Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, піснями, руханками, конкурсами.

З 21 по 24 грудня у школі були проведені новорічні ранки для учнів 1-4 класів.  Казкові персонажі – Міккі та Міні, Черепахи, Дід Мороз, Снігуронька завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень та руханок.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.

Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.