Візит нардепа до Царичанської центральної лікарні

Дата: 05.01.2021 16:19

Сьогодні 05.01.2021 Царичанську громаду відвідав народний депутат Дмитро Чорний. Завітав він безпосередньо до лікарні, яка сьогодні отримала від нього кисневий концентратор. Це дуже необхідне обладнання для лікування хворих після коронавіросної інфекції , якого, на жаль бракувало нашій лікарні. Зі слів Дмитра: «- Кисневий концентратор був закуплений за кошти помічників депутатів, які передбачалися на їх заробітну платню». Народний депутат пообіцяв обладнати лікарню ще одним таким концентратором, як тільки він буде в наявності у постачальників, адже на це обладнання зараз існує великий попит і довгий час доставки з-за кордону. Та сказав, що має надію, що інші народні депутати та підприємці підтримають ініціативу допомоги лікарням та хворим.

Після передачі концентратора, лікарі провели маленьку екскурсію по лікарні та подякували за раніше закуплене за його сприянням медичне обладнання, яке вже врятувало не одне життя!

На зустрічі були присутні: Чорний Д.С., Сумський Г.В., Саліженко Л.М, Насіловський О.В.,  Мартинець О.Є., Погоріла С.М., Линник Н.Ю., Рябчук С.О..