Сьогодні на Царичанську громаду насунув снігопад. Випало близько 15 сантиметрів опадів.

Дата: 13.01.2021 09:26

На території Царичанської об’єднаної територіальної  громади для розчищення снігових заметів з п’ятої години ранку задіяно снігоочисну спецтехніку, а саме по території смт Царичанка працює 4 одиниці спецтехніки для розчищення комунальних доріг, під'їздів до лікарні, дитсадків, шкіл, адмінбудівель, яка працюватиме до закінчення снігопаду. Допомогу у розчищенні, забезпеченні технікою та паливом на території старостинських округів громади здійснюють фермерські господарства.

На даний час не припиняються роботи з прибирання снігових заметів на дорогах громади. Незважаючи на складні погодні умови, ранню або пізню годину доби, працівники комунальних служб сумлінно виконують свої службові обов'язки!

Запевняємо, що вулиці та тротуари будуть поступово звільнятися від снігу, тому просимо з розумінням поставитись до ситуації, яку викликала негода.

В разі виникнення додаткових питань та скарг прохаємо звертатися до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури виконавчого комітету Царичанської селищної ради за телефоном                       (05690) 3 10 66.

Відповідальні особи:

Смт. Царичанка