Поповнення матеріальної бази дитсадків Царичанської ОТГ

Дата: 14.01.2021 10:41

У закладах дошкільної освіти громади поступово поповнюється матеріально-технічна база відповідно до потреб.

Для організації навчально-виховного процесу і ведення документації по закладу, дуже потрібний був принтер Царичанському ДНЗ №5 «Вишенька». Адміністрація закладу звернулася по допомогу до голови селищної ради. Селищна рада не залишилася осторонь проблеми поповнення матеріально–технічного забезпечення дошкільного закладу, оперативно вирішила питання і придбала за кошти бюджету селищної ради новенький принтер для дитсадка. Це дозволило дошкільному закладу №5 «Вишенька» якісно, сучасно здійснювати свою навчально–виховну діяльність, готувати друковані матеріали до занять, вирішувати організаційні питання управлінської діяльності дошкільної установи.

Для належного зберігання продуктів харчування з дотриманням відповідного температурного режиму і товарного сусідства харчових продуктів, згідно нормативних санітарно-гігієнічних вимог, за кошти селищної ради придбані: в Лисківський дитсадок – морозильна камера, в Царичанський ДНЗ №4 «Берізка» - ще один холодильник.

Крім того, в  дитсадок №4 «Берізка» для проведення в музичній залі спортивних і музичних занять, свят і розваг - придбаний за кошти селищної ради гарний  килим.

Робота Царичанської селищної ради з оновлення і поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти громади проводиться системно, поступово, з урахуванням запитів і потреб учасників освітнього процесу, і надалі буде продовжуватися.