Засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради

Дата: 22.01.2021 15:16

Сьогодні 22.01.2021 відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Членами виконавчого комітету було розглянуто та затверджено питання про внесення змін до бюджету Царичанської селищної територіальної громади на 2021 рік в частині його збільшення за рахунок трансфертів з державного та обласного бюджетів.  Були затверджені результати та визначено переможця в конкурсі на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в смт. Царичанка в особі КП «Царичанське виробниче об’єднання житлово комунального господарства».  Наступним питанням, яке підтримали члени виконкому,  було питання про надання матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в складні життєві обставини. Також затверджено послугу патронату над дитиною на території Царичанської селищної ради та розглянуто звернення громадян. Останнім питанням, винесеним на чергу денну, було питання про затвердження проекту-звернення стосовно ситуації, яка склалася з тарифами на газ та його транспортування.