День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Напевно найстрашнішою річчю в світі є війна. Війна, на якій проливається кров чоловіків та сльози жінок. А найгірше коли ти цю війну не обирав. Так вже минуло 32 зими з дня закінчення десятилітньої війни в Афганістані, з якої не повернулися понад три тисячі українських військовослужбовців, 72 з яких вважаються зниклими безвісти. Афган зоставив невиліковну рану в серцях всіх її учасників. Хтось втратив сина, хтось батька, а хтось друга, з яким стояв бік о бік під свист куль з однією тільки ціллю, повернутися на Батьківщину щоб обійняти рідних і сказати: - «Я повернувся, я вдома, я живий».
Щорічно за наказом президента від 11.02.2004р. в Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Так і сьогодні в Царичанській громаді, а саме в с. Михайлівка та смт. Царичанка відбулися мітинги, де хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та привітали наших героїв, воїнів-інтернаціоналістів, які не один рік провели в Афганістані зі зброєю в руках. А в с. Прядівка завідувачка бібліотеки Яна Потрапелюк та директор будинку культури Ольга Підпальна за участі учнів Прядівської ЗОШ I-III ст. підготували концерт привітання для учасників бойових дій в Афганістані. До привітань також долучилися Царичанський селищний голова Геннадій Сумський, депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров та староста Прядівського старостинського округу Володимир Сливчук.