Виїздний плановий прийом на території Прядівського старостинського округу

Дата: 02.03.2021 16:07

З метою сприяння у вирішенні проблемних питань 2 березня, згідно з графіком, відбувся виїздний прийом на території Прядівського старостинського округу, участь в якому взяли: голова Царичанської селищної ради Сумський Г.В., депутат Царичанської селищної ради Головко А.А., директор КП "Царичанська центральна лікарня" Погоріла С.М.

На зустрічі, за участі старости Сливчука В.В., обговорювалися питання, що стосувалися благоустрою території села та земельні питання. Погоріла С.М. продовжила обговорення медичної галузі та детально зупинилася на питанні надання медичної допомоги населенню с.Прядівка.

Переважну більшість питань, з якими зверталися громадяни, стосувалися найчастіше ремонту доріг, освітлення вулиць та ремонту гребель. В ході виїзного прийому було надано вичерпні відповіді на всі питаня, а також дано доручення керівникам відповідних підрозділів селищної ради щодо їх вирішення. Виконання доручень взято на особистий контроль голови ОТГ.