Нарада щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним

Дата: 11.03.2021 11:08

04.03.2021 в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території Дніпропетровської області, під головуванням Володимира Орлова – першого заступника голови облдержадміністрації. На засіданні було вирішено поновити склад міжвідомчої регіональної робочої групи щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території Дніпропетровської області. Будуть продовжені спільні заходи з припинення незаконної торгівлі пальним та посилено контроль щодо видачі дозволів на розміщення об’єктів підвищеної небезпеки, що здійснюють реалізацію паливно-мастильних матеріалів. Відповідна робоча група створена і в Царичанській громаді. В рамках взаємодії з населенням для оперативного розгляду звернень з питань нелегального функціонування АЗС забезпечено роботу гарячої лінії: (067) 682 33 64. Також з інформацією щодо нелегальних АЗС на території Царичанської селищної ради можна звертатися до виконавчого комітету Царичанської селищної ради за тел. (05690) 3 22 53 та поліції за тел. 102.